hosting menu left
hosting menu right

Ligensa & Partner
Powrót Pranie dywanów, czyszczenie wykładzin

Pranie dywanów, czyszczenie wykładzin

 

Oferujemy usługi takie jak pranie dywanów i czyszczenie wykładzin na całym Śląsku Katowice, Częstochowa, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Bytom, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Będzin, Świętochłowice, Zawiercie, Czeladź, Lubliniec, Radzionków, Kłobuck, Miasteczko Śląskie, Siewierz oraz inne).

Czyszczenie wykładzin obiektowych podobnie jak czyszczenie dywanów odbywa się na mokro - metodą ekstrakcji. Jest to najskuteczniejszy sposób usunięcia brudu i ewentualnych pozostałości niepożądanych środków chemicznych. Przeprowadza się je za pomocą profesjonalnego odkurzacza ekstrakcyjnego oraz maszyny jednotarczowej.

Niezależnie od tego czy chcesz wyprać tylko jeden dywan czy interesuje Cię pranie kilku dywanów - zapraszamy do kontaktu. Zadbamy o to, aby przywrócić Twoje dywany i/lub wykładziny do jak najlepszego stanu.

 

Zapraszamy również do przyjrzenia się naszej ofercie: pranie tapicerki meblowej i tapicerki samochodowej.

 

Czyszczenie wykładzin i pranie dywanów - cennik:

Pranie wykładzin dywanowych - od 3,50-8,00 zł/m2

Uwaga! Przy stałych umowach na sprzątanie biur oferujemy znaczne rabaty.

 

W celu dokładnego ustalenia cen oraz skorzystania z darmowej konsultacji, prosimy skontaktować się z przedstawicielem naszej firmy.

 

Firma sprzątająca Śląsk
blabla

Wykonanie: Agencja reklamowa I-CREATIVE.PL.